Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Юли 9th, 2020, 3:53 am

Отговори на тема  [ 30 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща
 Стромба-какво представлява и на какво вреди? 
Автор Съобщение
Аватар

Мнение Стромба-какво представлява и на какво вреди?
Очаквам компетентни мнения.

Януари 3rd, 2011, 8:55 pm
Профил
Администратор
Аватар

Мнение Re: Стромба-какво представлява и на какво вреди?
Стромбата е орален стероид който е токсичен за черния дроб, също така е и дериват на дехидротестостерона което може да доведе до засилване на косопада ако човек е предразположен. Също така повишава нивата на лошия холестерол, затова се препоръчва да се използва само при добър хранителен режим. Но пък при стромбата няма ароматизация в естроген и задръжка на вода. Също така има свойството (както и провирона) да повишава нивата на свободния тестостерон в кръвта, което води до засилване ефекта на другите стероиди. Прави мускулите по-твърди и плътни, вените изпъкват повече и другите свойства и са като на другите стероиди - завишен белтъчен синтез. Спрямо тестостерона е по-малко андрогеннен стероид и по-анаболен.

Януари 3rd, 2011, 11:18 pm
Профил WWW
Аватар

стромбата вреди или не на черния дроб неможах да разбера ? аз съм начинаещ това лято дали не мога да направя един цикал с стромба и с провирон ? ще имам ли големи последствия имам предвит смущения ,нещо вредно ...мисля ,че черния ми дроб не е много от силните тъи като като малак съм карал Хепатит А ,а хепатита вреди на черния дроб

Януари 4th, 2011, 11:52 pm
Профил
Администратор
Аватар

На колко години си ? Стромбата вреди на черния дроб, но при по-големи дози. Но щом си имал хепатит е добре да си направиш излседвания на чернодробните ензими и ако са в норма можеш да започнеш цикъла, но взимай и протектор - карсил, лив 52 или на NOW Liverdetoxifier. От 1 цикъл само със стромба няма да има лоши последствия ако е направен като хората. А ако имаш проблеми след изследванията се насочи към инжекционните препарати (станозолола го има и в инжекционна форма).

Януари 5th, 2011, 12:29 am
Профил WWW
Аватар

на 16 години съм тренирам от 3 месеца започнах 4 ти мисля за лятото към априм месец да направя 1 цикъл разбира се за да натрупам малко стаж в залата ,иследване непременно ще си направя , и наистина искъм да се саветвам с някои като вас 2 мата защото малко ме е страх ;д и в никакъв случеи няма да прекалявам с дозата даже ако може да е наи леката стига след като запулня цикала ,скед това да няма лоши последстия и да има някакви резултати на лице и без това лятото ще ми е по добре да си подбирам храната и да горя мазнините и вода се приема повече през летния сезон :)

Януари 5th, 2011, 2:36 am
Профил
Аватар

на 16 си за каде бързаш ? Защо изобщо ще вземаш стероиди ?
Деца сте още не си мислете че това са вълшебните неща които ще ви направят телата за да сваляте мадамите. Чети интересувай се в насоката как да постигнеш тялото което искаш и ще го постигнеш дори без стероиди ( Е не можеш да изглежда като професионално занимаващ се културист , но можеш да изглеждаш и много добре без тях )

Януари 5th, 2011, 7:19 pm
Профил
Аватар

недей да вземаш стероиди има време вземи си креатин,аминокиселини и протеин

Януари 5th, 2011, 7:25 pm
Профил
Администратор
Аватар

На мен 1-вия ми цикъл беше именно със стромба на пирамида от 10 до 25 мг за 8 седмици като се готвех за първото си състезание през 2006 г. Тогава бях на 17 и нямаше вреда, но все пак аз тренирах редовно, хранех се по строг режим и затова имаше резултат. При любители добавките ще имат по-голям ефект от стероидите, защото до някаква степен компенсират и допълват храненето, докато за да има ефект даден стероид, то трябва храната да ти е перфектна, тренировките също и да пиеш не малко добавки. От само себе си няма да дойде ефекта. А и ти си на 16, моя съвет е да си вземеш основните добавки - креатин, протеин, амино, може и трибулус и съм сигурен че ефекта ще е по-голям.

Януари 5th, 2011, 9:00 pm
Профил WWW
Аватар

аз креатин имам но сега почивам ,ще го пия чак февруари протеин си взимам редовно ,амино пия тук там ,пакове анимал пак също преди бях земал 10 опаковки даваха ми издуржливост , сега за момента пия само протеин този месец към средата мисля да взема 1 глутамин и 1 аргинин и ако има пари да си купя пак протеин ако не ми останат протеина ще го спра какво мислите ?

аз затоваи искъм лятото защото тогава храната ми ще е много добра има повече избор през лятото ,аз не искам кои знае какво да ставам и не го правя заради мацките ,искъм да го направя точно и да си е заради мен че съм постигнал нещо , ти какво мислиш АПОЛОН че аз несъм чел за стероидите ли и за вредата и т.н питаи ме нещо и щи отговарям без да ползвам нета ,нямаш си напредстава колко неща съм изчел за този спорт ,макар че сега зимата ям всичко ,като започнем от хляб стигаме до шоколад ,но лятото ще спра и хляба и сладкото и ще ям по 10 белтъка на ден и ще ям наи малко 2 пъти месо ,а сега ям и манджи и всичко ,пречи ли много че не подбирам диета

Януари 5th, 2011, 10:30 pm
Профил
Администратор
Аватар

Обикновенно правилото за основния период е следното - изяждаш си определеното количество месо, яйца и ориз и тогава вече ядеш каквото си искаш. Това че четеш е добре, а и затова е форума, да си помагаме. Ако наистина лятото имаш добри тренировки, хранене и добавки, не мисял че стромбата ще ти навреди кой знае колко, но все пак си на 16.

Януари 5th, 2011, 11:19 pm
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 30 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща