Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Януари 25th, 2020, 1:21 am

Отговори на тема  [ 25 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
 Примерни стероидни цикли 
Автор Съобщение
Аватар

Мнение Re: Примерни стероидни цикли
Тогава въобще недей да започваш!

Февруари 26th, 2011, 7:32 pm
Профил
Аватар

аве ей аре да не се обиждаме стафф!! ПИША ТУКА ЗАЩОТО ИСКАМ ЦИКАЛ НЕ СИ ТИ ИЛИ НЯКОИ ДРУГ ЧОВЕКА КОЙТО ЩЕ МЕ РАЗОБЕЖДАВА ЯСНО ,,НАПРАВИ СИ ТЕМА В КОЯТО ЩЕ РАЗОБЕЖДАВАШ ХОРАТА ДА ВЗИМАТ ХИМИЯ АРЕ ЧАО

Февруари 28th, 2011, 7:56 pm
Профил
Аватар

еее пич не с лошо

Март 1st, 2011, 9:11 pm
Профил
Аватар

и аз неща бате с лошо ама тоя стаф аз квот да кажа квото и да питам се е някаф груб кво се прай на тежак .. се пак сме тук да пишем да помагаме не да се лигавим и забиваме ... питам по конкретно нещо няма ми казва кво да прая и да ми слага тука одивителни бива ли..

Март 2nd, 2011, 9:07 pm
Профил
Аватар

някой ще ми предложи ли нещо в леки дози с протектори с всичко ..без да си вредя и да ми каже как да го нарпавя както трябва всичко по ред ?

Март 2nd, 2011, 9:11 pm
Профил
Аватар

преди време каза че си чел доста, след като си чел доста би трябвало да си наясно с последиците от стероидите и как да ги исползваш оптимално за да избегнеш максимално вредите. Още нещо няма такъв цикъл като невредим - вредиш си и то доста, ще ти го обясня по образно , представи си колата има пет предавки, всяка предавка се влияе от определена скорост. Примерно на първа караме до към 20 км/ч след това минаваме на втора и караме до 30км/ч след това трета до 40-50 км/ч и от там нагоре четвърта до 60-70 км/ч и после пета от там нагоре. Схващаш ли, ако не сменяме предавките пренатоварваме двигателя.
Така е и с химията нормално да кажем имаш една предавка и оптималното за твоето двигателче (организам) е 20 км/ч от там насетне ти пренатоварваш двигателя, защото работиш на повече обороти. Химията кара организмът да работи на пълни обороти и за това всичко става малко по-бързо, всички функции в организма се ускоряват и наред с мускулатурата се развиваш и ти като цяло, обаче с живота постепенно човек амортизира като колите и всичко друго. Ти ускоряваш тази амортизация. Хубавото на стероидите е че ако ги използваш правилно, последиците са обратими, защото организмът ни има тази способност да се регенерира. За това няма кво толкова да мислиш да не си навредиш или така нататак... важното е да се уцелят оптималните дози, а че ще си навредиш е безпорен факт от който нито един протектор няма да те спаси. Но слава богу както казах организмът се регенерира - така че няма страшно стига да знае как да използваш химията. Понеже си малък и нямаш нужните знания не бих ти дал съвет да ползваш химия !

Март 3rd, 2011, 2:38 pm
Профил
Аватар

напълно подкрепям предното мнение

Март 3rd, 2011, 3:46 pm
Профил
Аватар

ако искаш ,за тва всички употребяват безразборно
щото такива като теб не си исказват савета за ползване на тези вщ-ва
както искаш : ) и без него ще мина

Март 4th, 2011, 6:29 pm
Профил
Аватар

интересни сте пишлеметата , искате всичко на тепсия и за нула време... мислите си че всичко става ей така , щрак ... тровете се както искате не ми пука, аз не съм спомогнал за това натравяне и не ме касае. А защо аз да открехвам тайните които съм учил с годините на някой си хлапак който е решил да се назоба без да знае за какво иде реч ? Плюс това хората напраиха пари от такива като теб дето не им се чака и бързат да станат големи и лоши... вместо да се потрудят малко и да почетат малко повечко - за тези съвети както ги наричаш се заплаща ! Аз не взимам пари но не давам съвети току така.

Март 4th, 2011, 8:24 pm
Профил
Аватар

аз няма да те разубеждавам,не искам да влизам в излишни разправии

Март 5th, 2011, 1:02 am
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 25 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща