Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Ноември 21st, 2019, 12:28 pm

Отговори на тема  [ 13 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
 LDN - Arimidex ? 
Автор Съобщение

Мнение LDN - Arimidex ?
кое за какво се използваше :roll: :?:

Май 16th, 2012, 8:29 pm
Профил
Администратор
Аватар

Мнение Re: LDN - Arimidex ?
LDN e 50 mg таблетката, твърди се че мала доза от него (1-2 мг на ден) стимулирала производството на тестостерона след като е било потиснато от употребата на стероиди. Аримидекс е антиестроген, който потиска действието на ензима ароматаза (ензима, който превръща тестостерона в естроген).

Май 17th, 2012, 9:02 am
Профил WWW

да значи правилно взимам ЛДН през целия цикъл по 1мл вечер преди лягане :)

Май 17th, 2012, 9:34 am
Профил
Аватар

ей на ей такива хора се чудя много ! Как може да взимаш нещо и да не знаеш какво е и за какво е :shock: Ужас ! Вас трябва да ви ползват като доброволци в лабораторийте за тестване на нови препарати и без това не ва ибе... Това за Лдн-а по принцип четох доста материал но никаде не се споменава за повишаване на собственото производство на тестостерон , но е цяр за много заболявания като главното му предназначение е било да лекува Наркомани и Алкохолици. Основната състеавка е НАЛТРЕКСОН и е по 50 мг , а в малки дози е ЛДН демек LOW DOSAGE NALTREXON от до 1 до 4,5 мг на ден се взима . Помага за много неща ! За тестстерона нищо никаде не видях... само по някакви форуми където пишат всякакви такива индивиди които и цимент ще пият дори ... на такива донори не мога да се доверя за инфо.

Основното което разбрах за самият продукт е че самата субстанция не е патентована и е дизайнерски препарат. Всъщност за много лекари този продукт е напълно непознат, но е ефективен за много неща и не е скъп като се има предвид че забавя развитието на туморите и дори развитието на ХИВ. Най-популярен е сред наркоманите и алкохолиците тъй като влияе доста по-добре от повечето лекарства против тези зависимости.

Май 19th, 2012, 2:35 pm
Профил

така е разбирачо връща тестостерона пък и за това си плащам да ми казват какво да ям и какво да взимам

Май 20th, 2012, 5:59 pm
Профил
Аватар

плащай си щом имаш пари да си плащаш като поп. Аз избирам да прочета да се информирам , да обменя опит и да тествам ;)

Май 21st, 2012, 10:02 am
Профил

Имам още един въпрос къде да инжектирам ... слагам в рамената в задника ,но ми стават на бучки едни твърди такива и се подуват и боли ,вече почети навсякъде вадя кръв като аспирирам и сега се чудя къде сложих в бедрата оня ден ,но още ме боли и днес незнам къде да слагам :) ,а другата седмица имам 7мл инжекции да сложа по 1мл ....

Май 23rd, 2012, 9:33 am
Профил
Администратор
Аватар

Щом навсякъде и винаги се получават бучки, значи препарата не е стерилен и не го усвояваш.

Май 23rd, 2012, 11:21 pm
Профил WWW

от всички стероиди ми става така дори и от аптеката .... когато инжектирам няколко пъти в един и същи мускул ,явно се пренасища нещо и става така ,но минават след 1 седмица

Май 24th, 2012, 9:48 am
Профил
Администратор
Аватар

Значи трябва да редуваш - веднъж от едната страна, следващия от другата. Ако инж. са повече от 3-4 на седмица (или 2 за бавните естери), най-добре слагай и в бедрата. И не слагай повеч от 1 мл на едно място.

Май 24th, 2012, 10:54 am
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 13 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща