Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Август 4th, 2020, 12:23 am

Отговори на тема  [ 17 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
 Метан 
Автор Съобщение
Аватар

Мнение Re: Метан
щом ще се почустваш щастлв направи го,но аз още от по-рано те усетих,че скоро ще посегнеш към стероида

Февруари 26th, 2011, 10:37 am
Профил
Аватар

:D

Февруари 26th, 2011, 6:11 pm
Профил
Аватар

По-добре недей.Дай си парите за пълноценно хранене и добавки.
Ако не спазваш режим - хранителен и тренировъчен - КАТО ВОЙНИК,
то и ползата от метана ще ти е само временна,след това всичко пак няма
да го има.За къде си се разбързал приятел - ти си все още само на 17 години?

Февруари 26th, 2011, 7:34 pm
Профил
Аватар

братлета много ясно ,че ще спазвам стриктен режим ,много ясно че първо ще се запася с яка храна после добавки и накрая ще взема химията ...щом съм решил че ще взимам ще взема а ко не сега нямам пари догодина ще имам и ще го направя както трябва ..спрях се на тестостерон енанант и дианабол (или метан) но не искам големи дози който ще ми навредят искам нормални за мен дози от който ще кача и ще остане ... че аз и сега режима ми на тренировка и хранене е добър ..на хранене не е кой знае какво ям всичко намалил съм тестото ..ям си всичко вредно в умерени количества се пак съм висок и трябват калории а на моите години горя всичко така ,че сега не подбирам искам маса

Февруари 28th, 2011, 7:55 pm
Профил
Аватар

Е,щом си решил - никой не може да те разубеждава.
Успехи в циклите.

Март 1st, 2011, 8:33 pm
Профил
Аватар

успех ти желая

Март 1st, 2011, 9:09 pm
Профил
Аватар

да споделя :) 3 кутий метан диенон (дианбол) общо съм испил 240 хапва ..1ва седмица по 1
2-по 20 мг
3-по 30 мг
4-по 40мг .. от 4тата до 9та седмица по 40мг ..после 10-по 30мг ..11 по 20 и 12 по 1 ...излязох с креатин ,глутамин ,трибестан и карсил по 90мг по 3 ги пиех на ден ..през цикала се хранех предимно с месо между 600 и до 1кг свинско..от 82 качих на 90 достигнах 3 тия месец ми се прецака трябваше да го спра за малко защото трябваше да пия антибиотик за зъба ми ...и спрях за 10 дена точно накрая ..после пак си го продължих ..както ида е сега съм 87кг 5 кг си ги запазех от 8 :) никакви странични ефекти ..апетита ми се беше отворил сега се храня слабо силата ми съвсем малко намля ...общо взето само +++ а пиех и 6кг геинар испих за 2 месеца доволен съм ...и не мисял да правя 2ри цикал тъй като идва лято искам да пия да излизам ...да ходя по момиченца ... не да се уморявам и да не мога да пия и така . да се храня пост на 3-4 часа /// живее ми се ще карам чисто за напред и до колкото ми позволяват финансите ще се храня и тренирам това е :))) може и работа да почна ..няма да има време за тренировки лятото ..

Март 14th, 2012, 3:02 am
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 17 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2