Републиканско първенство по класически културизъм – 11.XI.2012 г. – гр. Стара Загора

Повече снимки може да намерите в сайта на списание “Мускули и Фитнес”.

КЛАСИРАНЕ:

Категория до 168 см
1 място – Георги Георгиев – Клуб „Бъдин” – Видин
2 място – Николай Димитров – Клуб „Мегамен” – Варна

Категория до 170 см
1 място – Хасан Мерт – Клуб „Леон” – Казанлък
2 място – Христо Цонев – Клуб „Ти Рекс” – В. Търново
3 място – Манол Манолов – Клуб „Анимал Зон” – Поморие

Категория до 175 см
1 място – Владимир Курдов – Клуб „Лидер 72-Биогейм” – София
2 място – Мартин Русанов – Клуб „Флекс” – Разград
3 място – Андрей Ангелов – Клуб „Леон” – Казанлък
4 място – Апостол Петков – Клуб „Фортиус-НСА” – София
5 място – Васил Тонев – Клуб „Юнивърсъл” – София
6 място – Стоян Пенев – Клуб „Масъл Арт” – Пловдив
7 място – Валентин Димитров – Клуб „Чани” – Варна
8 място – Любомир Любомиров Лидер 72-Биогейм” – София
9 място – Цветомир Илиев – Клуб „ПШКФ” – София
10 място – Иво Марчоков – Клуб „Джони” – Спорт София

Категория до 180 см
1 място – Росен Иванов – Клуб „Леон” – Казанлък
2 място – Николай Стоянов – Клуб „Леон” – Казанлък
3 място – Мартин Харалампиев – Клуб „Юнивърсъл София
4 място – Владислав Великов – Клуб „Олимпия” – Добрич
5 място – Любомир Иванов – Клуб „Юнивърсъл” – София
6 място – Валентин Петков – Клуб „Лидер 72-Биогейм” – София
7 място – Марчо Марков – Клуб „Анимал Зон” – Поморие
8 място – Даниел Дянков – Клуб „Фортиус-НСА” – София
9 място – Денислав Ангелов – Клуб „Радо Джим” – София
10 място – Антонио Трифонов – Клуб „Кобра” – Ст. Загора
11 място – Милен Сакъзов – Клуб „Мега Мен” – Варна

Категория над 180 см
1 място – Павел Георгиев – Клуб „Пауър анд Бюти” – София
2 място – Димитър Лилов – Клуб „Славия Спортес” – София
3 място – Димитър Атанасов – Клуб „Славия Спортес” – София
4 място – Мартин Марков – Клуб „Ти Рекс” – В. Търново
5 място – Росен Миладинов – Клуб „Юнивърсъл” – София
6 място – Димитър Базотев – Клуб „Анимал Зон” – Поморие
7 място – Димитър Шушутев – Клуб „Боди Ел” – Благоевград
8 място – Галин Балков – Клуб „Анимал Зон” – Поморие
9 място – Йордан Станев – Клуб „ЦСКА” – София
10 място – Александър Влашки – Клуб „Бизар” – Пловдив
11 място – Веселин Дойчев – Клуб „Феникс” – Хасково
12 място – Николай Йорданов – Клуб „Масъл Арт” – Пловдив

Абсолютна категория
1 място – Владимир Курдов – Клуб „Лидер 72-Биогейм” – София
2 място – Росен Иванов – Клуб „Леон” – Казанлък
3 място – Павел Георгиев – Клуб „Пауър анд Бюти” – София
4 място – Хасан Мерт – Клуб „Леон” – Казанлък
5 място – Георги Георгиев – Клуб „Бъдин” – Видин

Ветерани категория опън
1 място – Пламен Христов – Клуб „Лидер72-Биогейм” – София
2 място – Цветозар Балканджиев – Клуб „Славия Спортес” – София
3 място – Любчо Иванов – Клуб „Радо Джим” – София

Гост позьор:
Атанас Николаев

Comments are closed.