Държавно Първенство – 09 Септември 2012 г – гр.Варна

Повече снимки можете да видите в сайта на списание “Мускули и Фитнес”.

КЛАСИРАНЕ:

Категория: Жени Бикини до 163 см
1. Ниша Чукова /клуб “Флекс” – Карлово/
2. Катя Бонева /клуб “Радо Джим” – София/
3. Илияна Костова /клуб “Кобра” – Стара Загора/
4. Надежда Петрова /клуб „Лидер72-Био Гейм” – София/
5. Ирина Колева /клуб ”Ти-Рекс” – Велико Търново/
6. Мария Дръндева /клуб “Флекс” – Карлово/
7. Теменужка Барбушева /клуб “Анимал Зон” – Поморие/
8. Елена Минчева /клуб “Флекс” – Карлово/

Категория: Жени Бикини над 163 см
1. Евгения Дойчинова /клуб “Радо Джим” – София/
2. Даниела Захариева /клуб “Масъл Арт” – Пловдив/
3. Мария Ангелова /клуб “Флекс” – Карлово/

Категория: Жени Бодифитнес до 163 см
1. Силвия Аврамова /клуб “Юнивърсъл” – София/
2. Рада Кирчева /клуб “Масъл Арт” – Пловдив/
3. Ивелина Георгиева /клуб “Екстийм Нутришън” – София/

Категория: Жени Бодифитнес до 168 см
1. Гергана Захариева /клуб “Масъл Арт” – Пловдив/
2. Божидара Арабаджиева /клуб “Кобра” – Стара Загора/
3. Любомира Стефчева /клуб “Юнивърсъл” – София/
4. Милена Иванова /клуб “Масъл Арт” – Пловдив/
5. Камелия Димитрова /клуб „Мега Мен” – Варна/

Категория: Жени Бодифитнес над 168 см
1. Мая Пулийска /клуб “Юнивърсъл” – София/

Категория: Мъже Фитнес Модел
1. Валентин Петков /клуб „Лидер72-Био Гейм” – София/
2. Пламен Гигов /клуб “Екстийм Нутришън” – София/
3. Давид Фрашис /клуб „Титан” – Бургас/
4. Милен Сакъзов /клуб „Мега Мен” – Варна/

Категория: Ветерани 40-49 г. до 80 кг.
1. Станимир Стоянов /клуб „Гладиатор” – Разград/

Категория: Ветерани 40-49 г. над 80 кг.
1. Антон Пенков /клуб „Аполон Роси” – Кюстендил/

Категория: Ветерани над 50 г.
1. Любчо Иванов /клуб ”Ти-Рекс” – Велико Търново/

Категория: Мъже Културизъм до 65 кг.
1. Стефан Стефанов /клуб ”Преслав” – Велико Търново/
2. Радослав Димов /клуб „Бизар” – Пловдив/
3. Петър Мирчев /клуб „Пауър Енд Бюти” – София/

Категория: Мъже Културизъм до 70 кг.
1. Цветан Цветанов /клуб ”Ти-Рекс” – Велико Търново/
2. Велислав Серафимов /клуб “Флекс” – Разград/
3. Георги Каляшки /клуб „Аполон Роси” – Кюстендил/
4. Милен Тошков /клуб „Боди Ел” – Благоевград/
5. Генади Генадиев /клуб “Юнивърсъл” – София/
6. Иван Стамов /клуб “Юнивърсъл” – София/

Категория: Мъже Културизъм до 75 кг.
1. Мартин Янков /клуб „Пауър енд Бюти” – София/
2. Георги Киряков /клуб “Радо Джим” – София/
3. Драгомир Георгиев /клуб „Олимпия” – Добрич/
4. Петко Павлов /клуб „Пауър енд Бюти” – София/
5. Валентин Димитров /клуб „Велев” – Варна/
6. Иван Йорданов /клуб „Бизар” – Пловдив/
7. Иван Малчев /клуб „Мега Мен” – Варна/
8. Пламен Атанасов /клуб “Анимал Зон” – Поморие/
9. Димитър Михалев /клуб „Киборг” – Созопол/
10. Явор Върбанов /клуб „Три Сет” – Русе/
11. Георги Кибаров /клуб „Киборг” – Созопол/

Категория: Мъже Културизъм до 80 кг.
1. Пламен Райков /клуб “Кобра” – Стара Загора/
2. Мартин Русанов /клуб “Флекс” – Разград/
3. Росен Михов /клуб ”Чани” – Варна/
4. Велислав Велев /клуб „Велев” – Варна/
5. Славчо Иванов /клуб „Бизар” – Пловдив/
6. Денис Али /клуб “Гладиатор” – Разград/

Категория: Мъже Културизъм до 85 кг.
1. Даниел Рошков /клуб “Радо Джим” – София/
2. Мариян Френгиев /клуб “Леон” – Казанлък/
3. Любомир Иванов /клуб “Радо Джим” – София/
4. Валери Енчев /клуб „Велев” – Варна/
5. Веселин Пеев /клуб „Масъл Арт” – Пловдив/
6. Димитър Асенов /клуб „Спорт Груп” – София/
7. Даниел Дянков /клуб „Фортиус НСА” – София/
8. Илиян Русев /клуб “Силвър Джим” – София/
9. Божидар Димитров /клуб “Юнивърсъл” – София/
10. Николай Галинов /клуб “Гладиатор” – Разград/

Категория: Мъже Културизъм до 90 кг.
1. Атанас Николаев /клуб “Леон” – Казанлък/
2. Николай Николов /клуб ”Ти-Рекс” – Велико Търново/
3. Орлин Стоянов /клуб „Масъл Арт” – Пловдив/
4. Янко Дишев /клуб „Масъл Арт” – Пловдив/
5. Георги Новаков /клуб „Феникс” – Хасково/
6. Милен Алексиев /клуб „Славия Спортес” – София/
7. Гален Бернардов /клуб „Академик” – Свищов/

Категория: Мъже Културизъм до 100 кг.
1. Георги Славов /клуб “Анимал Зон” – Поморие/
2. Валентин Игнатов /клуб “Леон” – Казанлък/
3. Андрей Андреев /клуб „Пауър енд Бюти” – София/
4. Ивайло Димитров /клуб “Юнивърсъл” – София/
5. Борислав Раянов /клуб ”Ти-Рекс” – Велико Търново/
6. Даниел Трендафилов /клуб “Екстийм Нутришън” – София/
7. Десислав Серафимов /„Мега Мен” – Варна/
8. Калоян Гърбалов /клуб „Славия Спортес” – София/

Категория: Мъже Културизъм над 100 кг.
1. Георги Карамишев /клуб „Масъл Арт” – Пловдив/
2. Иван Илиев /клуб “Кобра” – Стара Загора/
3. Цветомир Михайлов /клуб “Първа Частна Школа по Културизъм и Фитнес” – София/
4. Детелин Койчев /клуб „Аполон Роси” – Кюстендил/

Категория: Смесени Двойки
1. Божидара Арабаджиева и Иван Илиев /клуб “Кобра” – Стара Загора/
2. Ирина Колева и Борислав Раянов /клуб ”Ти-Рекс” – Велико Търново/
3. Катя Бонева и Орлин Стоянов /клуб „Масъл Арт” – Пловдив/

АТАНАС НИКОЛАЕВ – абсолютен шампион

АТАНАС НИКОЛАЕВ – абсолютен шампион

Категория: Жени Бикини до 163 см

1. Ниша Чукова /клуб “Флекс” – Карлово/

2. Катя Бонева /клуб “Радо Джим” – София/

3. Илияна Костова /клуб “Кобра” – Стара Загора/

4. Надежда Петрова /клуб „Лидер72-Био Гейм” – София/

5. Ирина Колева /клуб ”Ти-Рекс” – Велико Търново/

6. Мария Дръндева /клуб “Флекс” – Карлово/

7. Теменужка Барбушева /клуб “Анимал Зон” – Поморие/

8. Елена Минчева /клуб “Флекс” – Карлово/

Категория: Жени Бикини над 163 см

1. Евгения Дойчинова /клуб “Радо Джим” – София/

2. Даниела Захариева /клуб “Масъл Арт” – Пловдив/

3. Мария Ангелова /клуб “Флекс” – Карлово/

Категория: Жени Бодифитнес до 163 см

1. Силвия Аврамова /клуб “Юнивърсъл” – София/

2. Рада Кирчева /клуб “Масъл Арт” – Пловдив/

3. Ивелина Георгиева /клуб “Екстийм Нутришън” – София/

Категория: Жени Бодифитнес до 168 см

1. Гергана Захариева /клуб “Масъл Арт” – Пловдив/

2. Божидара Арабаджиева /клуб “Кобра” – Стара Загора/

3. Любомира Стефчева /клуб “Юнивърсъл” – София/

4. Милена Иванова /клуб “Масъл Арт” – Пловдив/

5. Камелия Димитрова /клуб „Мега Мен” – Варна/

Категория: Жени Бодифитнес над 168 см

1. Мая Пулийска /клуб “Юнивърсъл” – София/

Категория: Мъже Фитнес Модел

1. Валентин Петков /клуб „Лидер72-Био Гейм” – София/

2. Пламен Гигов /клуб “Екстийм Нутришън” – София/

3. Давид Фрашис /клуб „Титан” – Бургас/

4. Милен Сакъзов /клуб „Мега Мен” – Варна/

Категория: Ветерани 40-49 г. до 80 кг.

1. Станимир Стоянов /клуб „Гладиатор” – Разград/

Категория: Ветерани 40-49 г. над 80 кг.

1. Антон Пенков /клуб „Аполон Роси” – Кюстендил/

Категория: Ветерани над 50 г.

1. Любчо Иванов /клуб ”Ти-Рекс” – Велико Търново/

Категория: Мъже Културизъм до 65 кг.

1. Стефан Стефанов /клуб ”Преслав” – Велико Търново/

2. Радослав Димов /клуб „Бизар” – Пловдив/

3. Петър Мирчев /клуб „Пауър Енд Бюти” – София/

Категория: Мъже Културизъм до 70 кг.

1. Цветан Цветанов /клуб ”Ти-Рекс” – Велико Търново/

2. Велислав Серафимов /клуб “Флекс” – Разград/

3. Георги Каляшки /клуб „Аполон Роси” – Кюстендил/

4. Милен Тошков /клуб „Боди Ел” – Благоевград/

5. Генади Генадиев /клуб “Юнивърсъл” – София/

6. Иван Стамов /клуб “Юнивърсъл” – София/

Категория: Мъже Културизъм до 75 кг.

1. Мартин Янков /клуб „Пауър енд Бюти” – София/

2. Георги Киряков /клуб “Радо Джим” – София/

3. Драгомир Георгиев /клуб „Олимпия” – Добрич/

4. Петко Павлов /клуб „Пауър енд Бюти” – София/

5. Валентин Димитров /клуб „Велев” – Варна/

6. Иван Йорданов /клуб „Бизар” – Пловдив/

7. Иван Малчев /клуб „Мега Мен” – Варна/

8. Пламен Атанасов /клуб “Анимал Зон” – Поморие/

9. Димитър Михалев /клуб „Киборг” – Созопол/

10. Явор Върбанов /клуб „Три Сет” – Русе/

11. Георги Кибаров /клуб „Киборг” – Созопол/

Категория: Мъже Културизъм до 80 кг.

1. Пламен Райков /клуб “Кобра” – Стара Загора/

2. Мартин Русанов /клуб “Флекс” – Разград/

3. Росен Михов /клуб ”Чани” – Варна/

4. Велислав Велев /клуб „Велев” – Варна/

5. Славчо Иванов /клуб „Бизар” – Пловдив/

6. Денис Али /клуб “Гладиатор” – Разград/

Категория: Мъже Културизъм до 85 кг.

1. Даниел Рошков /клуб “Радо Джим” – София/

2. Мариян Френгиев /клуб “Леон” – Казанлък/

3. Любомир Иванов /клуб “Радо Джим” – София/

4. Валери Енчев /клуб „Велев” – Варна/

5. Веселин Пеев /клуб „Масъл Арт” – Пловдив/

6. Димитър Асенов /клуб „Спорт Груп” – София/

7. Даниел Дянков /клуб „Фортиус НСА” – София/

8. Илиян Русев /клуб “Силвър Джим” – София/

9. Божидар Димитров /клуб “Юнивърсъл” – София/

10. Николай Галинов /клуб “Гладиатор” – Разград/

Категория: Мъже Културизъм до 90 кг.

1. Атанас Николаев /клуб “Леон” – Казанлък/

2. Николай Николов /клуб ”Ти-Рекс” – Велико Търново/

3. Орлин Стоянов /клуб „Масъл Арт” – Пловдив/

4. Янко Дишев /клуб „Масъл Арт” – Пловдив/

5. Георги Новаков /клуб „Феникс” – Хасково/

6. Милен Алексиев /клуб „Славия Спортес” – София/

7. Гален Бернардов /клуб „Академик” – Свищов/

Категория: Мъже Културизъм до 100 кг.

1. Георги Славов /клуб “Анимал Зон” – Поморие/

2. Валентин Игнатов /клуб “Леон” – Казанлък/

3. Андрей Андреев /клуб „Пауър енд Бюти” – София/

4. Ивайло Димитров /клуб “Юнивърсъл” – София/

5. Борислав Раянов /клуб ”Ти-Рекс” – Велико Търново/

6. Даниел Трендафилов /клуб “Екстийм Нутришън” – София/

7. Десислав Серафимов /„Мега Мен” – Варна/

8. Калоян Гърбалов /клуб „Славия Спортес” – София/

Категория: Мъже Културизъм над 100 кг.

1. Георги Карамишев /клуб „Масъл Арт” – Пловдив/

2. Иван Илиев /клуб “Кобра” – Стара Загора/

3. Цветомир Михайлов /клуб “Първа Частна Школа по Културизъм и Фитнес” – София/

4. Детелин Койчев /клуб „Аполон Роси” – Кюстендил/

Категория: Смесени Двойки

1. Божидара Арабаджиева и Иван Илиев /клуб “Кобра” – Стара Загора/

2. Ирина Колева и Борислав Раянов /клуб ”Ти-Рекс” – Велико Търново/

3. Катя Бонева и Орлин Стоянов /клуб „Масъл Арт” – Пловдив/

Comments are closed.